نایلون شیرینک ، باعث می شود محصول بسته بندی شده حالت شکیل تری به خود گرفته و چینش محصول را آسان تر می کند . هم چنین باعث جلوگیری از نشستن گرد و غبار بر روی محصول شما می گردد .

نایلون شیرینک می تواند به صورت تک لا و یا 2 لا (تونلی)  تولید شود .
موارد کاربرد : برای بسته بندی قوطی ، کارتن ، شیشه های سکوریت ، آجر ، پشم شیشه ، سنگ های نمای ساختمان ، بطری ، قطعات خودرو و …

مشخصات فنی :
عرض رول : 20سانت الی 130 سانت 
ضخامت  تک لا    : 70 میکرون الی 350 میکرون  (0.7 الی 0.30)
ضخامت 2 لا (تونلی) : 60 میکرون الی 500 میکرون  (0.6 الی 0.50)
متراژ رول  : سفارشی
رنگ : شفاف  (سفارشات زمینه رنگی همراه باچاپ هم پذیرفته می شود) 
انعطاف پذیری عالی
قابلیت استفاده با دستگاه های تمام اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک و دستی

چاپ نایلون شیرینگ

روی نایلون های شیرینگ می توانید هر نوع چاپی را که می خواهید به صورت سفارشی انجام دهید.

از نایلون های شیرینگ برای بسته بندی چه محصولاتی استفاده می شود؟

بیشتر بطری ها، قوطی ها، کارتن ها و جعبه ها برای بسته بندی کوچک بسیار ایده آل هستند. محصولات بسیار سبک و یا به شکل عجیب و غریب می توانند با استفاده از این نوع نایلون ها نیز بسته بندی چالش برانگیزی داشته باشند.

 

برای بسته بندی با نایلون شیرینگ می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

فروش نایلون شیرینگ

آیا به دنبال یک مرکز فروش نایلون شیرینگ هستید؟ حباب باران ارائه دهنده بهترین و با کیفیت ترین انواع نایلون هایی شیرینگ است. با استفاده از این نایلون ها می توانید بهترین بسته بندی را برای محصولات خود داشته باشید.

شاید در مورد مزایای بسته بندی با استفاده از شییرینگ شنیده باشید. Shrink یک فیلم پلاستیکی است که می توانید بدون توجه به اندازه و شکل آن، هر جسم را بپیچید. سپس با گرما دهی به سطح می توانید بسته بندی را به طور کامل مهر و موم کرده و به راحتی هر نوع بسته بندی که دارید را با خیالی راحت ارسال کنید.

استفاده از این نایلون ها باعث می شود تا بسته بندی مرسوله های پستی ایمن تر و مطمئن تر انجام گیرد. همچنین می توان در اسباب کشی نیز از این نایلون ها استفاده نمود.

 بسته بندی با نایلون شیرینک یک فرایند آسان است که به دو عنصر اساسی نیاز دارد که یکی از آن ها نایلون های شیرینک و دیگری حرارت است. فقط با این نوع نایلون ها و منبع گرمایشی، می توان از رطوبت و همچنین بسیاری از مشکلاتی که در ارسال مرسوله ها اتفاق می افتد در امان ماند.

با توجه به انعطاف پذیری، دوام و سایر مزیت های ارزشمند استفاده از نایلون های شیرینک، بسیاری از شرکت ها از این گزینه برای بسته بندی محصولات خود استفاده می کنند.

بسته بندی هایی که با این نوع نایلون ها انجام می گیرد، با استفاده از یک ماده پلیمری همه کاره است که برای بسته بندی کالاهای نهایی استفاده می شود. گرما با استفاده از یک تونل حرارتی یا یک اسلحه گرمایی برقی یا گازی به فیلم اعمال می شود.

این فیلم را کاتالیز می کند تا محکم در اطراف آیتم موجود در آن بسته بندی شود. با اعمال این روش می توانید سلامت بسته بندی ها را تضمین کنید.

بسته بندی با نایلون شیرینگیک فرایند آسان است که به دو عنصر اساسی نیاز دارد که یکی از آن ها نایلون های شیرینک و دیگری حرارت است. فقط با این نوع نایلون ها و منبع گرمایشی، می توان از رطوبت و همچنین بسیاری از مشکلاتی که در ارسال مرسوله ها اتفاق می افتد در امان ماند.

با توجه به انعطاف پذیری، دوام و سایر مزیت های ارزشمند استفاده از نایلون های شیرینک، بسیاری از شرکت ها از این گزینه برای بسته بندی محصولات خود استفاده می کنند.

بسته بندی هایی که با این نوع نایلون ها انجام می گیرد، با استفاده از یک ماده پلیمری همه کاره است که برای بسته بندی کالاهای نهایی استفاده می شود. گرما با استفاده از یک تونل حرارتی یا یک اسلحه گرمایی برقی یا گازی به فیلم اعمال می شود.

این فیلم را کاتالیز می کند تا محکم در اطراف آیتم موجود در آن بسته بندی شود. با اعمال این روش می توانید سلامت بسته بندی ها را تضمین کنید.

یکی از مهم ترین مزیت های این نوع نایلون ها این است که هرگونه دستکاری بسته بلافاصله قابل تشخیص خواهد بود و به همین دلیل، بسیاری از شرکتهای داروسازی و تولید کنندگان مواد غذایی اکنون محصولات خود را اینگونه بسته بندی می کنند تا اطمینان حاصل شود که اقلام مورد نظر یا با سطح لزوم دقت لازم تحویل داده شده اند. سایر بانکها و سازمانهای دولتی از نوع خاصی از بسته بندی استفاده می کنند که در هنگام کشش مواد تغییر رنگ می دهد – این نشان می دهد که آیا فعالیت غیرمجاز وجود داشته است که با ذخیره یا انتقال موارد مذکور مشخص شود.

استفاده از این نوع بسته بندی گزینه ای مقرون به صرفه است و همانطور که گفته شد فقط به دو چیز نیاز دارد – گرما و پلاستیک. به همین خاطر با کمترین هزینه می توانید بالاترین سطح پوشش را به بسته های خود ببخشید.

مهم ترین مزیت های استفاده از نایلون شیرینگ

بسته بندی با استفاده از نایلون شیرینگ کاربردهای زیادی در صنایع مختلف دارد. نه تنها استفاده از آن آسان است بلکه طیف گسترده ای از مزایا را نیز ارائه می دهد.

حفاظت

هنگامی که گرما برای بستن بسته بندی استفاده می شود، یک مهر و موم بسیار محکم ایجاد می کند. این مهر و موم پلاستیکی سپس محتویات پیچیده شده را به خوبی محافظت می کند. پس از پلمپ، وسایل دیگر در معرض آسیب هایی که در اثر گرد و غبار، خاک یا رطوبت ایجاد می شود، آسیب پذیر نیستند. برخی از بسته بندی ها حتی با محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش همراه هستند تا محصولات شما را از اشعه های مضر خورشید در امان نگه دارند.

دوام

نایلون شیرینگ از پلاستیک بسیار محکم و بادوام ساخته شده است. پارگی یا سوراخ کردن آن بسیار مشکل است. این نوع نایلون ها در برابر نور خورشید و یا گرما و سرما شل نمی شود و دوام بسیار خوبی دارد.

 

برای تهیه بهترین و با کیفیت ترین انواع نایلون شیرینگ با کارشناسان ما در تماس باشید.

نایلون شیرینگ آب معدنی

یکی از مهم ترین کاربرد های نایلون شیرینگ را می توان برای بسته بندی آب معدنی در نظر گرفت.

بسته بندی شیرینگ(Shrink Wrapping)، یک فرایند بسته بندی است که در آن گروهی از محصولات در یک فیلم پلاستیکی پیچیده می شوند که آن ها را در برابر قرار گرفتن در معرض هوای گرم، در هنگان حمل و نقل و جا به جایی و بسیاری از شرایط دیگر ایمن نگه می دارد.

استفاده از نایلون شیرینگ مانند هر فرآیند بسته بندی شامل تهیه مواد بسته بندی (فیلم)، تهیه محصول، محصور کردن (بسته بندی) در لایه های فیلم LDPE و سپس سرمایش و تخلیه می باشد.

هر قسمت از فرآیند از جمله خود محصول می تواند بر سرعت، تطبیق پذیری و بسته حاصل از کیفیت تأثیر بگذارد. با این حال، دو عامل اصلی سیستم بسته بندی و بسته بندی محصول می باشد.

تمام این اشکال بسته بندی و همچنین بسته بندی های شیرینک می توانند طرح های سفارشی چاپ شده روی بسته ها داشته باشند.

برخی از مهم ترین مزایای استفاده از نایلون شیرینگ برای بسته بندی آب معدنی عبارت اند از:

کم هزینه، مقاوم در برابر آب.

روند بسته بندی بسیار سریع و آسان است.

محصول قابل مشاهده است، آن طرف فیلم شیرینگ می تواند دیده شود. (برخلاف مقوا)

 

به ندرت ممکن است که این نوع بسته بندی آسیب ببیند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *